Září 2006

Souuuutěžka!!!

26. září 2006 v 19:42 ***BLESKOVKY***
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UŽ NEPIŠTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ahojky! Tak jsem si říkala,že už dlouho jsme sem nedala žádnou soutěž!
Tak tady jednu máte:
Kdo by se chtěl zúčastnit,tak mi musí poslat na mailu jakkoliv zpracovaný tento obrázek:
V mailu má být:
1.tento obrázek(zpracovaný)
2.adresa vašeho blogu(pokud máte)
3.co vám říká ten obrázek (např.:kočička pejska utěšuje,protože ho bolí hlava)
VYHLÁSÍM TŘI NEJLEPŠÍ A TY TADY ZVEŘEJNÍM
-cenu pošlu všem
Můj EMAIL JE : hranollky@seznam.cz
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TAK TADY MÁME 3 SOUTĚŽÍCÍ,O KTERÝCH KDO VYHRAJE MŮŽETE ROZHODNOUT VY! A TO TAK,ŽE SE TADY NA NĚ PODÍVÁTE A DOLE V ANKETĚ!JINAK CENU JSEM UŽ POSLALA A KDO VYHRAJE,TAK MU DÁM CENU BONUSOVOU!
tak tady jsou: Jo! a vybírejte taky podle toho co jim obrázek říká! No prostě celkově nej!
Tak tady je první od Andrei:
Obrázek jí řiká: ta kočička toho pejska otravuje, protože si chce hrát, ale on je unavený a očividně si z toho jejího pošťuchování nic nedělá :-)
Další je od Tomáše:
ta kočička toho pejska otravuje, protože si chce hrát, ale on je unavený a očividně si z toho jejího pošťuchování nic nedělá :-)Obrázek mu říká: Chce se podívat na jeho brýle,ale on se tak trochu za ně stydí a teď ho mrzí,že si je koupil ,ale kočka ho tak trochu utěšuje takženc je to ok!
Od Anety:
Co jí říká obrázek :(Je to tam napsaný,ale....říká jí to tohle) : Kočička naléhé na pejska aby si šel hrát,ale on prostě nechce asi je unavěný a nebo nemá náladu(asi je to z toho,jak ho kočička furt otravuje (hihi))
Tak vybírejte! Hlasujte!

Můj další blogís

15. září 2006 v 16:06
Ahojky!
Tady se můžete mrknout na můj další blogís:0)
http://blog.lide.cz/hranollky/

top

6. září 2006 v 20:09
TOPlist